| DANZINK TATUATORZY

SLAWEK 'LIDER' REDWANC

Tattoo Art
Surrealistic
Portrait
New School

SANDRA

Tattoo Art
USUWANIE TATUAŻY

PIOTR

Tattoo Art

| SLAWEK 'LIDER' REDWANC

Tatuowaniem zajmuje się od 1995 roku poprzez wcześniejsze zamiłowanie do rysunku, malarstwa, jak i przede wszystkim kultury tattoo. Pierwsze kroki w doskonaleniu techniki, pogłębianiu wieloletniej pasji, czerpałem poprzez zainteresowanie oraz udział w wielu wyjazdach, poszukując artystów w kraju, jak i za granica z umiejętnościami i znajomością tematu. Od 2000 roku, udział na konwencjach zaowocował wieloma nagrodami oraz możliwością uczestnictwa w przecieraniu szlaku, łamaniu stereotypów i popularyzacji artystycznego tatuażu w Polsce. Każdy projekt staram się narysować indywidualnie, dzięki czemu klient otrzymuje cos niepowtarzalnego, jednocześnie zgodne ze sztuka kultywowania zdobienia skory oraz jego technika. Love and Tattoo.
1990 – Pierwsze kroki
1998 – 2003 w studiu tatuazu artystycznego „Nolek“ w Tczewie
2003 – 2011 zwiazany z LEZEC
Od 2011 prowadze „DanzInk.pl“

AKTUELLE PROJEKTE

| PIOTR 'TUSE' JAWORSKI

Piotr TUSE Jaworski – popularny i niezwykle aktywnie działający gdański artysta streetartowy. Tworzy w miejskiej przestrzeni w powszechnie rozpoznawalnym już stylu. Najbardziej znane są jego duże produkcje z fotorealistycznymi portretami, a pierwsze projekty funkcjonują w szkolnych podręcznikach, ilustrując streetart jako dziedzinę sztuki.

Związany z Gdańskiem, niemal zrośnięty z dzielnicą Wrzeszcz i silnie kojarzony z Trójmiastem twórca obrazów, które ‘funkcjonują’, bo tak właśnie mają działać – zostać zaobserwowane przez odbiorcę i zacząć żyć w jego wyobraźni od momentu minięcia się przechodnia z obrazem na ruchliwej ulicy. Tworzy od ponad dwóch dekad, nie zwalniając tempa w zapełnianiu trójmiejskiej przestrzeni i szukając ciągle nowych miejsc dla swoich projektów.

ABSOLWENT wydziału Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. MALARZ GRAFFITI gdańskiej grupy Double S Crew od 1995 roku.

ARTYSTA wystawiający swoje płótna graffiti na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Reprezentował Polskę na zlocie miast Hanzy w Herford.

ZAŁOŻYCIEL Agencji Reklamowej Tusestudio, funkcjonującej na rynku od 1999 roku.

AUTOR prac publikowanych w magazynach: DosDedos, HIRO, BACKSPIN, Magazyn Hip Hop, Ślizg, Brain Damage. PROMOTOR I ORGANIZATOR cyklu tuseWYSTAW – graffiti / street art / sound, podczas których występuje z muzykami w setach nu jazzowych.

PASJONATA polskiej sceny turntablistycznej. Współtwórca filmów Dj`s Super Cuts 1 (2001) Dj Super Cuts 2 (2013) oraz transmisji z zawodów didżejskich federacji ITF, IDA. Tworzył i współpracował przy wydaniach mixtapów czołowych polskich didżejów, takich jak Dj Krime, Taśmy Trzaski, DMC, Pistolet, Mental Cut. Supportował wykonawców takich jak: Deekline, Netsky, Logistic, Featurecast, Vadim, Mr. Krime, Falcon, Twister, Plash. Prezentowane style muzyczne: nu jazz/bassmusic/ragga jungle. mixcloud.com/tuse/, członek legendarnej Double S Crew (DSC).

TATUATOR związany z powstałym 2002 roku w studiem DanzInk – miejscem, jak podkreśla, przesyconym kulturą streetartu, historią i pasją do tatuażu – rzemiosła, które, jak twierdzi, uprawia z wielkim zamiłowaniem i pokorą.

TWÓRCA wielkoformatowych murali komercyjnych, grafik ściennych komercyjnych, projektów reklamowych dla firm.

AKTUELLE PROJEKTE

| PIOTR

AKTUELLE PROJEKTE

| TATTOO STUDIO DANZINK.PL

ul. Grunwaldzka 124
Danzig, Polen

Montag – Freitag 11.00 – 18.00
Samstag & Sonntag – nach Absprache

Selbstverständlich legen wir Termine gerne außerhalb der angegebenen Geschäftszeiten!

Telefon: +48 (58) 345 42 17
Mobil: +48 535 56 84 58
E-Mail: tattoodanzink@gmail.com

Bitte gebe in der E-Mail eine Rufnummer an sowie zu welchen Zeiten Du telefonisch erreichbar bist.