| DANZINK.PL KONTAKT

| TERMINY:

Na wykonanie tatuażu trzeba wcześniej zarezerwować termin i wpłacić zadatek. Jeżeli chcesz obejrzeć wzory czy porozmawiać na temat tatuażu itp. zapraszamy w godzinach otwarcia studia. Osobom przyjezdnym radzimy przed przyjazdem zadzwonić. Przed rezerwacją terminu polecamy bezpośredni kontakt w celu wybrania lub wykonania indywidualnego projektu . Każda z pracujących tu osób w sposób rzeczowy i kompetentny chętnie będzie Wam służyć pomocą. Prosimy o dokonywanie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie wysyłamy wzorów drogą mailową. Ze względu na duże zainteresowanie projektami autorskimi na zamówienie, wykonywane indywidualnie dla każdego z klientów przygotowujemy na bieżąco, wszelkie korekty i zmiany wykonujemy bezpośrednio przed tatuowaniem.

| REZERWACJA TERMINU NASTĘPUJE PO:

Wyborze tatuatora, określeniu wielkości, rodzaju tatuażu i części ciała, na której ma być wykonany. Ustaleniu konkretnej daty i godziny w studiu lub telefonicznie, wpłaceniu zadatku bezpośrednio w studiu lub na konto :

Numer: 74 1500 2051 1020 5006 0422 0000 Sławomir Redwanc

W tytule wpłaty prosimy podać dokładną datę zabiegu, godzinę oraz imię tatuatora , swoje imię i nazwisko . *W razie rezygnacji z umówionego terminu zadatków nie zwracamy. Termin można przesunąć na inny dzień co najmniej 3 dni wcześniej. W przeciwnym wypadku zadatek przepada.

| STUDIO TATUAŻU ARTYSTYCZNEGO ”DANZINK.PL”

ul. Grunwaldzka 124
Gdańsk-Wrzeszcz

poniedziałek – piątek 11.00 – 18.00
sobota- nieczynne (tylko umówieni klienci)

Istnieje możliwość umówienia się w innych godzinach

Telefon: +48 (58) 345 42 17
Telefon: +48 535 56 84 58
E-Mail: tattoodanzink@gmail.com

Prosimy o podawanie w mailu kontaktu telefonicznego i w jakich godzinach mozna dzwonić

| Sprawdź jak dojechać