| USUWANIE TATUAŻY

  • Skutecznie
  • Bezboleśnie
  • Bezpiczenie

Sandra oferuje skuteczną usługę usuwania tatuaży oraz rozjaśniania ich pod cover-up! Dzięki zastosowaniu lasera Q-switch Nd:Yag,
możemy usunąć tatuaż poprzez emisję bardzo krótkich impulsów światła (nanosekundy).

Impulsy świetlne są absorbowane przez barwnik tatuażu, powodując jego rozłożenie  na bardzo drobne fragmenty, które następnie są wchłaniane przez skórę i usuwane przez nasz układ immunologiczny.

Skutecznie

Aby zapewnić maksymalną skuteczność usuwania tatuażu za pomocą lasera, zalecamy przeprowadzenie kilku sesji w regularnych odstępach czasowych, wynoszących 4-6 tygodni. Liczba potrzebnych zabiegów może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak kolor lub ilość kolorów tatuażu, jego wielkość, głębokość, rodzaj barwnika, kolor skóry oraz indywidualna reakcja organizmu na laser.

Bezboleśnie

W celu zwiększenia komfortu pacjenta zabieg usunięcia tatuażu można wykonać znieczulenie miejscowe za pomocą maści. W przypadku tatuaży o bardzo dużych rozmiarach zabieg może zostać przeprowadzony w kilku etapach, każdy na innej części tatuażu.

Bezpiecznie

Nasz zabieg laserowego usuwania tatuażu jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry. Nasz laser Q-switch ma różne końcówki, które emitują światło o różnych długościach fali: 1.1064 nm do usuwania ciemnych tatuaży (czarnych, szarych, granatowych) oraz 2.532 nm do usuwania tatuaży czerwonych.

| PO ZABIEGU
Po zabiegu w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie a czasami strupki. Jest to normalny proces, podczas którego barwnik jest eliminowany. Jeżeli powstały strupki, to bezpośrednio po zejściu strupków miejsce po usuwanym barwniku może być zaróżowione prze okres około 2 tygodni. Kolejny zabieg można wykonać nie wcześniej niż po ok. 3-4 tygodniach. Po usunięciu tatuażu miejsce to należy chronić przed słońcem przez okres 6 miesięcy w celu uniknięcia przebarwień. W tym okresie nie należy używać również samoopalaczy ani nie korzystać z solarium.
| ILE KOSZTUJE SESJA USUWANIA TATUAŻY?
MAŁE: 150 – 250 PLN
ŚREDNIE: 400 – 600 PLN
DUŻE: 700 – 1500 PLN
| PRZECIWWSKAZANIA
Tatuaży nie powinny usuwać osoby, u których stwierdza się: skłonność do powstawania blizn, choroby tkanki łącznej w wywiadzie, doustną izotretinoiną i okres do 3 miesięcy od zakończenia terapii, bardzo duża powierzchnia tatuażu, ciemne fototypy skóry